We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Google, Meet’i Ücretsiz Hale Getirdi

Google, daha önce ücretsiz olarak çağrı yapılamayan video konferans hizmeti Meet’i bütün kullanıcılar için ücretsiz hale getirdi. Yapılan değişiklikle artık herkes ücretsiz bir şekilde Meet üzerinden görüşme başlatabilecek.

Daha önce kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Meet’te düzenlenen video konferans görüşmelerine katılabiliyordu. Ancak ücretsiz üyeler, Meet çağrısı başlatamıyorlardı.

Google’dan yapılan açıklama ile artık herkesin ücretsiz bir şekilde Meet’te konferans başlatabileceği açıklandı. Yapılan açıklamaya rağmen Meet, hemen ücretsiz hale gelmeyecek. Google aşamalı bir şekilde Meet’i ücretsiz hale getirecek. Yani herkesin Meet’e ücretsiz olarak ulaşması birkaç haftalık bir zaman alabilir.

Google, eylül ayına kadar bütün kullanıcıların Meet’te sınırsız sürede video konferans yapabileceğini, eylül ayından sonra ise Meet’i ücretsiz kullananların başlatacakları görüşmelerin 60 dakika ile sınırlanacağını açıkladı.

Eylül ayına kadar ücretsiz olarak Meet’i kullanacakların denk gelecekleri tek sınırlama, katılımcı sayısı olacak. Ücretsiz kullanıcıların başlatacağı video konferans görüşmelerinde 100 kişiden fazla katılımcı yer alamayacak.

 

 

 

 

Kaynak;  www.webtekno.com

Facebook yorumları