We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Sağlık Çalışanları İçin Konaklama Haritası

COVID-19 salgını ile mücadelede kendi hayatlarını hiçe sayıp gece gündüz demeden çalışan sağlık personellerine kapılarını açan konaklama yerlerini teyit ederek aşağıdaki harita üzerinde sizlerle paylaşıyoruz. Böylece hastaneden yorgun argın çıkan sağlık personellerimiz yolda zaman kaybetmeden, kendilerinin ve başkalarının sağlığını tehlikeye atmadan kendilerine en yakın konumdaki konaklama yerinde ücretsiz olarak kalabilir.

Gitmeden önce lütfen önceden arayıp yerin müsaitlik durumunu teyit edin. Sağlık personeli olduğunuzu gösteren hastane kartınızı yanınızda bulundurmanız, kayıt işlemleri esnasında size kolaylık sağlayacaktır.

Sağlık personellerine kapılarını açmak isteyen konaklama sahipleri bize Twitter üzerinden @ahbap_iletisim hesabımızdan özel mesaj veya iletisim@ahbap.org ‘dan mail yoluyla ulaştıkları takdirde, kendilerine gerekli bilgi akışı ve yönlendirme sağlanacaktır.

 

  • Kırmızı: Kontenjanı dolu oteller
  • Sarı: Koşullu alım yapan oteller
  • Yeşil: Müsait oteller

 

 

 

Tarayıcınızdan kaynaklı olarak haritayı görüntülemekte sorun yaşıyorsanız, teyit edilmiş oteller listesine ulaşmak ve haritayı daha detaylı görüntülemek için buraya tıklayın.