We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Nikon Kursları 30 Nisan’a Kadar Ücretsiz

Nikon, normal şartlarda ücretli olarak sunduğu birkaç kursu ücretsiz olarak sunmaya başladı. Kursları ücretsiz olarak izlemeniz için son tarih 30 Nisan.

Normalde 15 dolardan 50 dolara kadar ücret talep eden Nikon kurslarının tümü 30 Nisan’a kadar ücretsiz oldu. Böylelikle önümüzdeki 1 ayı dolu dolu geçirmek için bir fırsat daha doğdu.

Platformda bulunan kurslar arasında fotoğrafçılığın birçok kategorisi de yer alıyor. Platforma üye olan her kullanıcı toplamda 6 saatlik kurslara erişebiliyor.

Nikon’un ücretsiz olarak sunduğu kurslar arasında Nikon’un kendi ürünlerine ait derslerin yanı sıra fotoğrafçılığın ince noktaları da bulunuyor. Kurslara başlayan kullanıcılara çocukların ve evcil hayvanların fotoğraflarının nasıl çekilebileceği, çevre fotoğrafçılığı, müzik videoları yapmanın sanatı ve makro fotoğrafçılık gibi konular öğretiliyor.

Kurslardan ücretsiz olarak yararlanmak için Nikon’un platformuna önce üye olmanız gerekiyor. Ardından platforma giriş yaparak profesyoneller tarafından hazırlanan eğitimlere erişebilirsiniz.

 

Kurslara erişmek için; www.nikonusa.com

 

 

 

 

Kaynak; www.webtekno.com

Facebook yorumları